Nowy Zestaw kosmetyków "Jesteś gwiazdką"
LovingEco

Zestaw kosmetyków naturalnych "Jesteś gwiazdką"

159,00 zł

brutto
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych

Zestaw kosmetyków "Jesteś gwiazdką"


W skład zestawu wchodzą:

  • Naturalny peeling bursztynowy do twarzy
  • Naturalny omega krem do twarzy, szyi i dekoltu
  • Naturalne perfumy do ciała soft caress


Naturalny peeling bursztynowy do twarzy 

Kremowy peeling z mikrokryształkami bursztynu oparty na bazie naturalnych składników przeznaczony jest do pielęgnacji skóry poprzez delikatne oczyszczanie i złuszczanie martwego naskórka. Zawarte w kremie składniki aktywne: bio-oleje: migdałowy, arganowy oraz z baobabu a także naturalna betaina, roślinny silikon skutecznie pielęgnują skórę twarzy oraz nawilżają ją. Peeling stymuluje skórę do odnowy, wzmacnia, wyrównuje jej koloryt, przywraca jedwabistą gładkość, nadaje sprężystość i elastyczność. Więcej informacji o tym produkcie a także szczegółowy skład znajdziesz tutaj.

Naturalny omega krem do twarzy, szyi i dekoltu 

Doskonały krem do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Bogata, zaawansowana formuła kosmetyku naturalnego, dzięki dermo-kompatybilnej strukturze gwarantuje kompleksową pielęgnację skóry każdego dnia. Krem intensywnie i skutecznie nawilża, odżywia, regeneruje i uzupełnia niedobory lipidów przywracając komfort i zrelaksowany wygląd skórze. Stymuluje skórę do odnowy, wygładza, redukuje i ogranicza zmarszczki. Cera ma jaśniejszy, bardziej ujednolicony koloryt, wygląda młodziej. Więcej informacji o tym produkcie a także szczegółowy skład znajdziesz tutaj.

Naturalne perfumy do ciała soft caress 

Naturalne perfumy do ciała bez alkoholu o delikatnym zapachu Soft Caress. 100 % Vegan Więcej informacji o tym produkcie a także szczegółowy skład znajdziesz tutaj.

Uwaga - czas realizacji: z racji tego, że zestawy są komponowane przez nas zgodnie z konkretnym zamówieniem z reguły czas realizacji powinien być standardowy czyli 1-2 dni robocze. Natomiast w wyjątkowych sytuacjach, w przypadku braku poszczególnego komponentu zestawu, czas ten może się wydłużyć. 

Producent: LOVING ECO

W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być
dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane
w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.


W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna
być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.


W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność
powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.

Szacowany czas dostawy:

Kurier – do 2 dni roboczych
Kurier za pobraniem – do 2 dni roboczych

Zestawy kosmetyków