Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml ASTRON
Astron

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml ASTRON

16,00 zł

brutto
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych

Olej żywokostowy z gojnikiem Astron

Przedstawiamy wysokiej jakości olej żywokostowy z gojnikiem, który wpływa na wspomaganie łagodzenia problemów stawów, kręgosłupa oraz innych związanych z układem kostno-stawowym. Może znaleźć zastosowanie przy stłuczeniach, zwichnięciach jako kosmetyk łagodzący dyskomfort i przyspieszający gojenie. Preparat na bazie oleju żywokostowego i gojnika wykazuje działanie wspomagające kondycję tkanki kostnej. Swoje niezwykłe właściwości olejek zawdzięcza licznym naturalnym związkom poszczególnych składników, które rozgrzewają oraz wspomagają pielęgnacje w przypadku obolałych stawów.

Jeśli szukasz ciekawego produktu pochodzenia roślinnego, warto wziąć pod uwagę preparat marki ASTRON. Dzięki zawartym w nim substancjom wspomagającym regenerację naskórka można dodatkowo zadba o twarz i dłonie. Przyspieszysz odbudowę zniszczonych komórek, zadbasz o młodość skóry i wesprzesz walkę z przebarwieniami. Dodatkowo olejek świetnie sprawdza się w pielęgnacji antycellulitowej. Dość fajnie wchłaniają się w skórę, czyniąc ją gładką, jędrną i nawilżoną.

SKŁADNIKI
70% olej żywokostowy, 30% olej z gojnika, alantoina (aż do 4,7%), klej roślinny (ok. 29 %), kwasy fenolowe (kwas rozmarynowy), alkaloidy pochodne pirolizy dyny (0,02 do 0,07%), garbniki, witaminy C, K, B1, B2, B6, A, E, P naturalnego pochodzenia, kwas foliowy, flawony, flawonoidy naturalnego pochodzenia.

STOSOWANIE
Olej należy wsmarować lub wklepać wzdłuż kręgosłupa lub inną część ciała 2 – 3 razy dziennie.
Olej wyłącznie do użytku zewnętrznego.

PRODUCENT: Astron


Żywokost lekarski - ciekawostki

To wieloletnia bylina, której pozytywne właściwości sugeruje sama jej nazwa. Żywokost ceniony był od wieków w medycynie ludowej, w której był wykorzystywany m.in. do „wspomagania kości”. Jego właściwości regeneracyjne potwierdzone zostały naukowo. Roślina jest na tyle skuteczna, że w ostatnich latach zyskuje na popularności i staje się składnikiem wielu produktów.

Właściwości

Właściwości oleju żywokostowego z gojnikiem to w dużym skrócie regeneracja i odbudowa. Olej pozyskuje się z korzenia rośliny, w jego składzie znajduje się niezwykle korzystna kombinacja substancji, pośród nich m.in.: alantoina, fruktany, garbniki, asparagina (kwas asparaginowy), aminokwasy, krzem czy beta-sitosterol.

Dzięki takiej kompozycji, preparaty z żywokostem wykazują działanie:

  • przyspieszają regenerację komórek skóry i tkanki kostnej;
  • tworzą barierę chroniącą przed promieniowaniem słonecznym;
  • silnie nawilżają i łagodzą;
  • zmiękczają naskórek.

Głównym bohaterem jest tutaj alantoina. To właśnie jej łagodzące działanie zasługuje na szczególną uwagę.

Zastosowanie

Ta niezwykła roślina ma szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej, tradycyjnej oraz kosmetyce. Olej żywokostowy z gojnikiem działa wspomagająca na nasz organizm:

  • w problemach związanych ze stawami, więzadłami, ścięgnami;
  • w urazach i kontuzjach
  • w problemach z kręgosłupem
  • w problemach skórnych

Ponadto za pomocą oleju żywokostowego z dodatkiem gojnika przywrócisz swojej skórze odpowiedni poziom nawilżenia, blask oraz wpłyniesz na spowolnienie procesów starzenia. Preparaty z takim składem wspaniale sprawdzają się na przesuszoną skórę dłoni. Dzięki temu, że nie zostawiają one tłustego filmu, można je spokojnie stosować na noc, jako kurację regenerującą.

Zalety olejku żywokostowego z gojnikiem

Przede wszystkim należy podkreśli, że preparaty kosmetyczne, które bazują na oleju żywokostowym, w tym przede wszystkim olejek żywokostowy z gojnikiem marki ASTRON opierają swoje cenne działanie na bogactwie natury. Niewątpliwą zaletą olejku żywokostowego z gojnikiem jest jego uniwersalność, więc warto jest go mieć na domowej półce. Może przydać się w pielęgnacji naszej skóry jak również wspomóc nasza działania w przypadku problemów kostno-stawowych. Mogą skorzystać z niego sportowcy wspomagając regenerację mięśni, dorośli i seniorzy wspomagając kręgosłup, a także kobiety wspomagając pielęgnację skóry. Dodatkowo olejek przyspieszy regenerację zadrapań i otarć oraz pozostanie łagodny dla skóry. Olej żywokostowy z gojnikiem działa także rozgrzewająco. Żywokost lekarski to jeden z cudów, którym obdarowała nas natura.

W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być
dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane
w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.


W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna
być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.


W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność
powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.

Szacowany czas dostawy:

Kurier – do 2 dni roboczych
Kurier za pobraniem – do 2 dni roboczych

Maści, balsamy, koncentraty