Zestaw Metabolizm Dzień+Noc LEVANN

LEVANN

Zestaw Metabolizm Dzień+Noc LEVANN

119,00 zł

brutto
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych

Zestaw Metabolizm Dzień+Noc LEVANN

suplement diety

Zestaw 30 kapsułek na dzień + 30 kapsułek na noc, odpowiednich dla wegan.

Metabolizm Dzień 30 kapsułek na dzień zawiera składniki, których substancje aktywne mają za zadanie wspierać:

  • metabolizm i utlenianie tłuszczu oraz zmniejszenie apetytu - dzięki zielonej herbacie
  • poprawę trawienia i zwiększenie wydalania wody przez nerki - dzięki cynamonowcowi
  • utrzymanie prawidłowej masy ciała po odchudzaniu - dzięki kapsaicynie
  • pracę wątroby i regulację poziomu glukozy we krwi - dzięki berberynie

Składniki: ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany na 50% EGCG, ekstrakt z kory cynamonowej 4:1,  hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z papryki chilli standaryzowany na 10% kapsaicyny, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z berberis aristata standaryzowany na 98% berberyny.

Ekstrakt z zielonej herbaty EGCG

Ekstrakt z zielonej herbaty wspiera metabolizm i utlenianie tłuszczu oraz funkcje wydalnicze nerek, co z kolei pomaga kontrolować wagę. Dodatkowo jest skuteczny w walce ze zbędnymi kilogramami, gdyż wspomaga zmniejszenie apetytu i sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Zielona herbata wspiera także układ odpornościowy i przyczynia się do zwiększenia energii podczas zmęczenia psychicznego i fizycznego. 

Ekstrakt z papryczki chilli – kapsaicyna

Kapsaicyna to substancja odpowiedzialna za ostry smak papryczki chilli, będącej popularną przyprawą na całym świecie. Jednak oprócz swoich walorów smakowych, posiada również właściwości cenne przy pozbywaniu się zbędnych kilogramów, pomagając utrzymać odpowiednią masę ciała po odchudzaniu. Wspiera zwiększenie utleniania węglowodanów.

Ekstrakt z kory cynamonowca

Kora cynamonowca nie tylko dodaje wyjątkowego aromatu potrawom, ale przede wszystkim pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i optymalną masę ciała. Wspiera trawienie i zwiększenie wydalania wody z organizmu przez nerki. Ma znaczącą aktywność przeciwutleniającą i przyczynia się do wzrostu poziomu energii.

Berberis aristata (Berberyna)

Berberyna pomaga obniżyć poziom lipidów, które odkładają się w organizmie, tworząc tkankę tłuszczową. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby i pomaga regulować poziom glukozy we krwi.

Metabolizm Dzień Zawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt z zielonej herbaty:300 mg
substancja aktywna EGCG:150 mg
Ekstrakt z kory cynamonowca 4:1:200 mg
Ekstrakt z papryki chilli:100 mg
substancja aktywna: kapsaicyna:10 mg
Ekstrakt z berberys artista :10,21 mg
substancja aktywna: berberyna:10 mg

Sposób użycia: Stosować rano 1 kapsułkę z pierwszym posiłkiem.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie zażywać na pusty żołądek. Produkt dla dorosłych, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować u osób z chorobami żołądka, astmą, nadciśnieniem, stosujących cyklosporynę, uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu oraz kobiet w ciąży i karmiących. Nie zaleca się stosowania u osób cierpiących na schorzenia wątroby i nerek. Należy zachować ostrożność u osób chorych na cukrzycę oraz w przypadku osób z niskim ciśnieniem krwi.

Przechowywanie: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze 15 - 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Metabolizm Noc 30 kapsułek na noc zawiera składniki, których substancje aktywne mają za zadanie wspierać:

  • regulację metabolizmu tłuszczu i kontrolę wagi - dzięki pokrzywie indyjskiej
  • utrzymanie prawidłowej masy ciała i poziomu glukozy - dzięki liściom banaba
  • Ekstrakt korzenia pokrzywy indyjskiej

Składniki: proszkowe CLA 60%, ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z liści banaba 4:1, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Pokrzywa indyjska najbardziej pożądaną częścią rośliny są korzenie, zawierają one bowiem największe stężenie forskoliny - bardzo cennej substancji czynnej, która pomaga organizmowi regulować metabolizm tłuszczu. Tym samym ekstrakt spełnia istotną funkcję wspomagającą przy odchudzaniu, gdyż przyczynia się do kontroli masy ciała poprzez pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z liści banaba

Banaba to nazwa, jaką określa się Lagerstremię wspaniałą. Jest to niewielka roślina pochodząca z południowo-wschodniej Azji. Do celów odchudzających wykorzystuje się przede wszystkim jej cenne liście. Pomagają one utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi, czyli sprzyjają regulacji gospodarki glukozowo-insulinowej, co przyczynia się do utrzymania prawidłowej wagi. Nadwaga bardzo często koreluje z podwyższonym poziomem cukru. Obniżenie jego stężenia do prawidłowych wartości zazwyczaj skutecznie wspiera zredukowanie masy ciała. Stabilizacja poziomu glukozy pomaga ograniczyć ochotę na węglowodany i słodycze, co również sprzyja chudnięciu.

Metabolizm noc Zawartość w 1 kapsułce 
Proszkowe CLA 60%:200 mg
substancja aktywna:120 mg
Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej:200 mg
substancja aktywna: forskolina:20 mg
Ekstrakt z liści banaba 4:1:50 mg

Sposób użycia: Stosować wieczorem 1 kapsułkę po ostatnim posiłku.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt dla dorosłych, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować kobiet w ciąży i karmiących piersią, u osób przyjmujących leki na serce oraz w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik suplementu. Nie stosować jednocześnie z lekami przeciwzakrzepowymi, na nadciśnienie, rozkurczającymi naczynia krwionośne lub z chorobą wrzodową żołądka i cukrzycą. 

Przechowywanie: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze 15 - 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Producent: Levann

W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być
dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane
w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.


W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna
być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.


W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność
powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.

Szacowany czas dostawy:

Kurier – do 2 dni roboczych
Kurier za pobraniem – do 2 dni roboczych

LEVANN