Książka Dieta Dr Budwig

Książka Dieta Dr Budwig

Stan: Chwilowy brak produktu w magazynie

27,00 zł

brutto
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych

Dieta dr Budwig

Autor: Dr Raymond Hilu

Stron: 104

Format: A5

miękka oprawa

Zapraszamy do lektury książki dr Raymonda Hilu „Dieta dr Budwig”, pierwszej w Polsce dotyczącej rewolucyjnej diety dr Johanny Budwig.

W publikacji znajdziecie Państwo porady jak skutecznie przeciwdziałać artretyzmowi, zawałowi serca i nowotworom dzięki olejowi lnianemu. Autor zawarł w książce szereg cennych wskazówek do stosowania diety oraz wykorzystania jej atutów w życiu codziennym. „Dieta dr Budwig” to pozycja, która powinna znaleźć się w każdej rodzinnej biblioteczce.

Olej lniany jako skuteczny środek w przeciwdziałaniu artretyzmowi, zawałowi serca, nowotworom i innym chorobom.

Dr. Johanna Budwig (1908-2003)- była farmaceutka, doktoryzowała się z chemii i fizyki. Studiowała medycynę i uzyskała uprawnienia do leczenia ludzi. Pracowała jako konsultant dla Federalnego Instytutu Badań nad Tłuszczami (Niemcy). Uznana za jeden z największych autorytetów na świecie w dziedzinie tłuszczów. Jej metoda leczenia wykazała 90% skuteczności w leczeniu chorób nowotworowych i innych chorób cywilizacyjnych w 2200 udokumentowanych przypadkach. Proponowane przez nią żywienie i zasady higieny mają rozległe oddziaływania zdrowotne są skuteczne w chorobach nowotworowych oraz w przypadku ok. 50 innych jednostek chorobowych. 

Dr. Raymond Hilu kształcił się w dziedzinie medycyny i chirurgii na University of Beirut. Specjalizował się w zakresie medycyny komórkowej (Kalifornia, USA), CRA Contact Reflex Analysis w Anglii, Implantów Embrionalnych w Austrii (jest tylko 50 specjalistów na świecie w tej dziedzinie), Diety i Odżywiania w Anglii i Kwasów Tłuszczowych w Niemczech. Jest pionierem w zakresie medycyny integratywnej w Hiszpanii. Należy do grupy naukowców prowadzących badania nad metabolizmem w Bradford Research Institute (Meksyk). Delegat grupy Malzoni na Hiszpanię w zakresie Radiochirurgii Stereotaktycznej. Jest on dyrektorem jedynego w Hiszpanii centrum Hipertermii Onkologicznej. Opracował między innymi metody leczenia boreliozy i fibromialgii. Jest członkiem Międzynarodowego Instytutu Terapii Cytobiologicznej z siedzibą w Niemczech i Stowarzyszenia Anti-Aging w Szwajcarii. Intelektualny dziedzic dokonań dr Johanny Budwig i jedyny lekarz, którego gruntownie przeszkoliła. Przez 6 lat był profesorem Anatomii i Fizjologii w hiszpańskiej Maladze. Prowadzi klinikę w Barcelonie.

Na stronach książki tych dwoje wybitnych specjalistów daje czytelnikowi wskazówki, jak postępować, aby odzyskać zdrowie w przypadku nowotworów i innych chorób cywilizacyjnych.

Wydawnictwo: D2Invest Sp. z.o.o.

W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być
dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane
w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.


W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna
być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.


W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność
powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.

Szacowany czas dostawy:

Kurier – do 2 dni roboczych
Kurier za pobraniem – do 2 dni roboczych

Książki