Zaloguj się lub utwórz konto
Stan: Chwilowy brak produktu w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
RĘKAWICA DO PEELINGU I MASAŻU
Kessa jest tradycyjną rękawicą używaną w arabskich łaźniach zwanych Hammam do rytuału oczyszczającego. Służy ona do głębokiego oczyszczania skóry z martwego naskórka przy użyciu czarnego mydła Savon Noir lub mydła Aleppo.
To najbardziej naturalny sposób, aby pozbyć się szorstkiej skóry oraz martwego naskórka. Z czasem uwalnia skórę od nierówności i pobudza krążenie. Masaż wspomaga jej działanie oczyszczające. Po zabiegu skóra jest gładka i miła w dotyku.
Kessa wykonana jest z ziarnistej bawełnianej tkaniny niezbędnej do głębokiego peelingu ciała i ścierania czarnego mydła.
Sposób barwienia: tradycyjna arabska metoda, barwniki bez chemicznych utrwalaczy
przed zastosowaniem: konieczność namoczenia rękawicy w letniej wodzie z dodatkiem octu. W razie potrzeby czynność należy powtórzyć.
rozmiar: 17x23cm
skład: poliester
Producent: Najel
W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być
dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane
w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.
W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna
być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.
W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność
powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.
Szacowany czas dostawy:
Kurier – do 2 dni roboczych
Kurier za pobraniem – do 2 dni roboczych