Świece HOPI Candica 5par/opk AURA HERBALS
Aura Herbals

Świece HOPI Candica 5par/opk AURA HERBALS

27,90 zł

brutto
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych

HOPI- świece do świecowania uszu- 5 par

Świece marki Candica to relaks i poprawa samopoczucia dla Ciebie i Twoich bliskich. Candica świece do świecowania uszu to tradycyjny hit technik relaksacyjnych i aromaterapii. Starannie wyprodukowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone receptury i naturalne składniki. Technika świecowanie jest od lat z powodzeniem stosowana na całym świecie.

Sposób użycia: Przygotuj parę świec, chusteczki higieniczne, naczynie z wodą, kosmetyczne patyczki bawełniane oraz aromatyczny olejek do masażu. Przetrzyj zewnętrzną część ucha oraz wlot kanału usznego osoby poddającej się zabiegowi świecowania patyczkiem kosmetycznym umoczonym w olejku oraz delikatnie rozmasuj okolice ucha. Zapal jedną świecę i delikatnie umieść ją we wlocie kanału usznego osoby poddającej się zabiegowi.  Świecę trzymaj pionowo aż do momentu, kiedy płomień osiągnie zaznaczoną na świecy linię spalania. Wyciągnij świecę z kanału usznego i zgaś zanurzając palący się koniec w naczyniu z wodą. Przetrzyj ucho chusteczką higieniczną i ponownie delikatnie rozmasuj. Powtórz procedurę dla drugiego ucha. Po zakończeniu świecowania osoba poddająca się zabiegowi powinna jeszcze chwilę relaksować się w pozycji leżącej a następnie wypić herbatę aby uzupełnić płyny. Cały zabieg jest bardzo przyjemny, skuteczny i relaksujący.

Świece Candica wyprodukowane są z naturalnych włókien bawełnianych oraz wosku pszczelego z dodatkiem aromatycznych olejków eterycznych.

Przeciwwskazania: Świecowania nie należy przeprowadzać w przypadku perforacji błony bębenkowej, urazów głowy, tętniaka naczyń krwionośnych mózgu, ropnego zapalenia ucha, uczulenia na produkty pszczele. 

Świece nie są wyrobem o przeznaczeniu leczniczym ani medycznym.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Wyprodukowano w Chinach.

Sprzedaż i dystrybucja:

Aura Herbals Jarosław Paul

W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być
dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane
w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.


W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna
być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.


W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność
powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.

Szacowany czas dostawy:

Kurier – do 2 dni roboczych
Kurier za pobraniem – do 2 dni roboczych

Akcesoria kosmetyczne