Mąki

Jest 52 produktów.

Bardzo dobrym wyborem (jeśli tylko posiadamy wystarczającą ilość czasu) jest przygotowywanie wypieków w domowym zaciszu, ze sprawdzonych, dobrej jakości składników. Wśród podstawowych składników potrzebnych do wypieków są oczywiście mąki. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zdrowych mąk ekologicznych, bezglutenowych, a także o podwyższonej z...

Bardzo dobrym wyborem (jeśli tylko posiadamy wystarczającą ilość czasu) jest przygotowywanie wypieków w domowym zaciszu, ze sprawdzonych, dobrej jakości składników. Wśród podstawowych składników potrzebnych do wypieków są oczywiście mąki. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zdrowych mąk ekologicznych, bezglutenowych, a także o podwyższonej zawartości białka. Coraz więcej osób zaczyna unikać pszenicy i produktów jej pochodnych, a co za tym idzie mąki pszennej, szukając dla niej innych zdrowszych alternatyw. Dodatkowo również coraz więcej osób sięga po mąki bezglutenowe. Najpopularniejsze mąki to m.in. mąka orkiszowa, mąka żytnia, mąka owsiana, mąka kukurydziana, mąka kasztanowa, mąka migdałowa, mąka jaglana, mąka gryczana, mąka konopna, mąka ryżowa, mąka teff, mąka z tapioki.

W naszej ofercie dostępne są również gotowe mieszanki mąk i innych składników do domowych wypieków. Jednym z bestsellerów jest mieszanka bezglutenowa na racuchy Pięć Przemian, mieszanka bezglutenowa do chleba z pestkami dyni Pięć przemian, mieszanka bezglutenowa do chleba Livity, mieszanka bezglutenowa do chleba z czarnuszką Pięć Przemian, a także mieszanka do wypieków placków z cukinią Pięć Przemian. 

Mniej
Więcej
Pokaż 1 - 24 z 52 produktów

Mąki