Rollery

Jest 6 produktów.
Pokaż 1 - 6 z 6 produktów
 • Roller Jadeit Easy Livin Roller Jadeit Easy Livin
  Nowość
  Oczekiwanie na dostawę
  Roller Jadeit Easy Livin
  Roller Jadeit EL

  Roller / wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z jadeitu nazywanego w Azji "kamienieniem młodości”. Jadeit oraz inne kamienie, takie jak kwarc czy ametyst, świetnie utrzymują zimno, które sprzyja przepływowi limfy, łagodzeniu opuchlizny i zamykaniu porów podczas masażu. Dodatkowo, masaż wałeczkiem na zimno ma działanie przeciwzmarszczkowe,...

  89,00 zł
 • Roller Kwarc Różowy Easy Livin Roller Kwarc Różowy Easy Livin
  Nowość
  Oczekiwanie na dostawę
  Roller Kwarc Różowy Easy Livin
  Roller Kwarc Różowy

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z różowego kwarcu nazywanego w Azji "kamienieniem miłości”. Kwarc oraz inne kamienie, takie jak jadeit czy ametyst, świetnie utrzymują zimno, które sprzyja przepływowi limfy, łagodzeniu opuchlizny i zamykaniu porów podczas masażu. Dodatkowo, masaż wałeczkiem na zimno ma działanie przeciwzmarszczkowe,...

  129,00 zł
 • Roller Ametyst Easy Livin
  Roller Ametyst

  Wałeczek wykonany w 100% z naturalnego kamienia szlachetnego do masażu i liftingu twarzy. Ametyst, zwany kamieniem harmonii i relaksu, to popularny w Azji naturalny sposób na zachowanie młodości i dobrego stanu skóry. Masaż rozluźnia mięśnie zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek. Ma działanie nie tylko upiększające ale i relaksująco-odprężające. 

  159,00 zł
 • Roller Kryształ Górski Easy Livin
  Roller Kryształ Górski

  Naturalny, wykonany w 100% z kamienia szlachetnego wałeczek, do masażu i liftingu twarzy. Masaż wałeczkiem na zimno ma działanie przeciwzmarszczkowe,  liftingujące i rozświetlające. Rozluźnia mięśnie zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek. Ma działanie nie tylko upiększające, ale i relaksująco-odprężające.

  139,00 zł
 • Gold derma roller Easy Livin
  Gold derma roller

  Roller / wałeczek wykonany w 100% z miedzi, do masażu i liftingu twarzy. Jego unikalna karbowana powierzchnia, poprzez swoją strukturę idealnie stymuluje produkcję kolagenu oraz w przyjemny sposób niweluje napięcie mięśniowe twarzy. Miedź od wieków doceniania jest za swoje cenne właściwości, niweluje zmęczenie i stres, a także pobudza przepływ krwi.

  99,00 zł

Rollery