Świece sojowe

Jest 29 produktów.

Poza zdrową żywnością czy kosmetykami naturalnymi w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór najwyższej jakości świec sojowych wyprodukowanych ręcznie w Polsce przy wykorzystaniu nietoksycznych, bezpiecznych dla zdrowia surowców. Dostawcą oferowanych produktów jest między innymi ceniona marka Eco Life Candles, która specjali...

Poza zdrową żywnością czy kosmetykami naturalnymi w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór najwyższej jakości świec sojowych wyprodukowanych ręcznie w Polsce przy wykorzystaniu nietoksycznych, bezpiecznych dla zdrowia surowców. Dostawcą oferowanych produktów jest między innymi ceniona marka Eco Life Candles, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z wosku sojowego. Prezentowane w tej kategorii produkty mogą stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych świeczek z parafiny. Wosk sojowy nie tylko zapewnia dłuższe spalanie, ale także powoduje, że świece nie kopcą się, stopniowo uwalniając w trakcie spalania olejki eteryczne lub naturalne kompozycje zapachowe bez alergenów. W naszym asortymencie można znaleźć świece sojowe dostępne w różnych wariantach zapachowych – naszym klientom możemy zaproponować, chociażby produkty o zapachu truskawki, owoców leśnych, wanilii, pikantnej pomarańczy, kokosu, czekolady, cynamonu oraz zielonego jabłuszka.

Mniej
Więcej
Pokaż 1 - 24 z 29 produktów

Naturalne świece sojowe

Piękny zapach, dłuższe spalanie, a także brak kopcenia to cechy, które wyróżniają świece sojowe. Wykonuje się je z wosku sojowego, dzięki czemu świece nie wytwarzają szkodliwych dla zdrowia substancji i nie zawierają szkodliwych alergenów. Szeroki wachlarz produktów z tej kategorii oferuje sklep Chatka Zdrowia, w której odnajdziesz zarówno ekologiczną żywność, kosmetyki naturalne, suplementy diety jak i wiele wyjątkowych akcesoriów. Niewątpliwie świece sojowe to jedne z tych produktów, które zasługują na szczególną uwagę, zwłaszcza ze względu na ich własnoręczne wykonanie. Każda sztuka tworzona jest z myślą o Kliencie, jego indywidualnych potrzebach i wartościach. Używany do ich produkcji wosk okazuje się materiałem bezpiecznym, biodegradowalnym i pochodzącym z odnawialnego źródła. Produkty te nie wietrzeją, dlatego nawet po długim czasie użytkowania pachną tak samo intensywnie, jak na początku. To wszystko dzięki użyciu naturalnych olejków eterycznych i wysokiej jakości substancji zapachowych. Szeroka oferta świec sojowych w Chatce Zdrowia to idealny wybór dla świadomych konsumentów, którzy stawiają na naturę i ekologiczne rozwiązania.

Świece sojowe