Yogi Tea

Jest 39 produktów.

Z myślą o wszystkich osobach, które poszukują najwyższej jakości mieszanek herbacianych, asortyment naszego sklepu internetowego z siedzibą na terenie Warszawy wzbogaciliśmy o herbaty Yogi Tea. Firma ta tworzy swoje produkty od ponad czterdziestu lat, wykorzystując do tego celu przede wszystkim unikalne receptury ajurwedyjskie mające za zadanie ...

Z myślą o wszystkich osobach, które poszukują najwyższej jakości mieszanek herbacianych, asortyment naszego sklepu internetowego z siedzibą na terenie Warszawy wzbogaciliśmy o herbaty Yogi Tea. Firma ta tworzy swoje produkty od ponad czterdziestu lat, wykorzystując do tego celu przede wszystkim unikalne receptury ajurwedyjskie mające za zadanie promowanie dobrego samopoczucia każdego dnia oraz składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Dzisiaj mieszanki tej marki są znane na całym świecie i cenione za wyjątkowy smak oraz niepowtarzalny aromat. W ofercie naszego sklepu można znaleźć, chociażby takie herbaty Yogi Tea jak „Spokojny sen”, która pozwala doskonale wyciszyć się przed wieczornym spoczynkiem, „Radość życia”, zawierająca składniki wzmacniające i stymulujące ciało, czy „Dobry nastrój”, skomponowaną na bazie cynamonu, chmielu oraz skórki pomarańczowej. W asortymencie marki coś dla siebie znajdą nie tylko wielbiciele klasycznej czarnej herbaty, ale także zielonej i białej.

Mniej
Więcej
Pokaż 1 - 24 z 39 produktów

Yogi Tea