Walka z trądzikiem, wypryskami

Jest 39 produktów.

Problemy skórne są powszechnym zjawiskiem i wiele osób się z nimi zmaga.  Mogą pojawiać się w różnym wieku a przyczyny ich występowania zależą od wielu czynników, takich jak np. nieprawidłowa pielęgnacja skóry, złe odżywianie, problemy zdrowotne.  Jedną z najpowszechniejszych chorób skóry jest trądzik. Zazwyczaj zmagają się z nim osoby w okresie...

Problemy skórne są powszechnym zjawiskiem i wiele osób się z nimi zmaga.  Mogą pojawiać się w różnym wieku a przyczyny ich występowania zależą od wielu czynników, takich jak np. nieprawidłowa pielęgnacja skóry, złe odżywianie, problemy zdrowotne.  Jedną z najpowszechniejszych chorób skóry jest trądzik. Zazwyczaj zmagają się z nim osoby w okresie dojrzewania, gdzie na jego powstawanie wpływają hormony jednak nie tylko bo z cerą trądzikową zmagają się też osoby w przeróżnym wieku. Obecnie na rynku istnieje wiele produktów kosmetycznych przeznaczonych do walki z trądzikiem. Ważne jest aby najpierw poszukać przyczyny problemu głębiej a do tego zadbać o prawidłową pielęgnację skóry twarzy.


 Co możemy Państwu zaoferować pomocnego w walce z trądzikiem, wypryskami, zaskórnikami to m.in. żelowy punkt na wypryski Sylveco, krem do skóry skłonnej do wyprysków  Make Me Bio, maseczka oczyszczająca Scandinavia, srebro koloidalne w postaci mgiełki, które posiada właściwości przecizapalne, bakteriobójcze i odkażające,  serum do cery trądzikowej krwawnik& tamanu Iossi, olejek przeciwtrądzikowy Bergland, krem Dermobon Bonimed. Dodatkowo dostępne są kosmetyki uniwersalne z serii DUETUS o właściwościach antytrądzikowych, których receptury oparte są na bazie węgla aktywnego, oleju z konopii, oleju z czarnuszki i ekstraktu ze skrzypu polnego. Z serii tej posiadamy w sprzedaży krem do twarzy na dzień i na noc, tonik, żel myjący do twarzy, serum do twarzy oraz maseczkę, która reguluję, detoksykuje i nawilża wymagającą skórę. Ponadto w Chatce Zdrowia znajdą Państwo naturalne mydła z Allepo o różnej zawartości procentowej oleju laurowego, które mają właściwości antyseptyczne, dogłębnie oczyszczają pory, ograniczają pojawianie się wągrów i pryszczy oraz pomagają goić rany po zaskórnikach.

Mniej
Więcej
Pokaż 1 - 24 z 39 produktów

Walka z trądzikiem, wypryskami