Dezodoranty

Jest 26 produktów.
Dezodoranty i antyperspiranty to kosmetyki, które znane są chyba każdemu. Ich głównym zadaniem jest ograniczenie pocenia i niwelowanie nieprzyjemnych zapachów. Stosowane są codziennie a szczególnie w upalne dni. Mają więcej styczność z naszą skórą każdego dnia. Niestety większość dezodorantów dostępnych powszechnie zawiera w swoim składzie subst...
Dezodoranty i antyperspiranty to kosmetyki, które znane są chyba każdemu. Ich głównym zadaniem jest ograniczenie pocenia i niwelowanie nieprzyjemnych zapachów. Stosowane są codziennie a szczególnie w upalne dni. Mają więcej styczność z naszą skórą każdego dnia. Niestety większość dezodorantów dostępnych powszechnie zawiera w swoim składzie substancji szkodliwe na naszej skóry. Na ich etykiecie możemy doszukać się parabenów, alkoholu, związków glinu, sztucznych barwników, soli aluminium. Znacznie bezpieczniejsze są dezodoranty naturalne, które podobnie zapewniają świeżość a nie niosą negatywnych skutków przy ich częstym stosowaniu. Tworzone z naturalnych składników (m.in. ałun (naturalny minerał górski), wody kwiatowe, wyciągi i ekstrakty z roślin), skutecznie eliminują rozwój bakterie i zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi. Naturalne dezodoranty i antyperspiranty znajdą Państwo w naszej Chatkowej efercie.
Posiadamy między innymi: oliwkowo-bambusowy dezodorant w kulce i w sprayu NEOBIO, antyperspirant w kulce i w sprayu Bema Cosmetici Love Bio, dezodoranty roll-on z wyciągiem z bio-aloesu i bio-nagietka, z bio-dzikiej róży, z bio-liminki i z bio-pomarańczy od firmy Lavera oraz również z tej serii dezodorant dedykowany Panom z wyciągiem z bio-bambusa i trawy cytrynowej. Ponadto dostępne są naturalne dezodoranty kwiatowe i ziołowe Sylveco, dezodorant z wyciągiem z aloesu Make Me Bio, różano- szałwiowy i liliowy dezodorant ST.HILDEGARD-POSCH, dezodorant w kulce i w sztyfcie Eco Cosmeics oraz ałun w kostce, proszku i sztyfcie firmy Najel.
Mniej
Więcej
Pokaż 1 - 24 z 26 produktów

Dezodoranty