Higiena intymna

Jest 14 produktów.

Prawidłowa higiena miejsc intymnych jest bardzo ważna. Przede wszystkim znacząco zmniejsza ryzyko pojawiania się nieprzyjemnych problemów, takich jak np. infekcje, podrażnienia, stany zapalne, jak również daje poczucie świeżości i komfortu.  Do pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych warto stosować naturalne żele i płyny do higieny intymnej. Ich...

Prawidłowa higiena miejsc intymnych jest bardzo ważna. Przede wszystkim znacząco zmniejsza ryzyko pojawiania się nieprzyjemnych problemów, takich jak np. infekcje, podrażnienia, stany zapalne, jak również daje poczucie świeżości i komfortu.  Do pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych warto stosować naturalne żele i płyny do higieny intymnej. Ich głównym zadaniem jest ochrona naturalnej mikroflory okolic intymnych oraz podtrzymanie kwaśnego pH. Kwaśny odczyn, związany  z obecnością pałeczek kwasu mlekowego zapobiega rozwojowi bakterii oraz ogranicza zdolność do ich przenikania. Dlatego też warto wybierać kosmetyki do higieny intymnej zawierające kwas mlekowy ale także te z wyciągami z ziół o właściwościach zmniejszających rozwój bakterii. Dodatkową właściwością naturalnych płynów i żelów do higieny intymnej jest ich łagodne działanie, nawilżenie, niwelowanie podrażnienia i odświeżenie okolic intymnych.


W ofercie Chatki  Zdrowia znajdą Państwo naturalne żele do higieny intymnej m.in.: łagodzący żel do higieny intymnej z bławatkiem Herbal Care, ochronny żel z korą dębu Herbal Care, nawilżający oraz kojący żel do higieny intymnej Vianek, ziołowy żel do higieny intymnej Fitomed i łagodny żel do higieny intymnej Sylveco.


Dodatkowo w ofercie posiadamy tampony z 100% bawełny, podpaski  i wkładki higieniczne z paskiem anionowym oraz chusteczki do higieny intymnej firmy Gentle Day.

Mniej
Więcej
Pokaż 1 - 14 z 14 produktów

Higiena intymna